Kontakt

Informacja handlowa:

telefon: 501731978
e-mail: biamar@biamar.pl

 

Dane do przelewów:

BIAMAR
ul. Majowa 1/3/28
03-395 Warszawa
NIP: 524-121-70-63
Konto: 03 1050 1025 1000 0092 0184 5865

Wkładki EVVA EPS symo

 EVVA EPS - wkładki do drzwi - wymiana zamków - Warszawa

W systemie EPS zostały skrzyżowane i nałożone na siebie dwa niezależne profile. Kontrola następuje wewnątrz wkładki za pomocą dopasowanego systemu bolców i listwy z dodatkowym profilem bocznym, która jest zamontowana w obudowie wkładki. Połączenie profilu podłużnego z profilem bocznym oraz z systemem nacięć dopasowanych do wewnętrznych bolców wkładki, zapewnia potrójne bezpieczeństwo.

 

Zabezpieczenie przed użyciem wytrychu i odczytaniem pozycji otwierającej.

 

Specjalne zabezpieczenia uniemożliwiają ustalenie pozycji elementów kontrolnych we wkładce. Uniemożliwia to otwarcie cylindra EPS za pomocą wytrychów. W wersji kompaktowej wkładka EPS chroniona jest przed otwarciem wytrychem oraz przed odczytaniem otwierającej pozycji wkładki za pomocą sztyftów o specjalnym kształcie. W wersji modułowej (SY-MO) zabezpieczenie przed skopiowaniem ma postać sztyftów blokujących, które posiadają pozycje pozorne.

 

Zabezpieczenie przed rozwierceniem.

 

Seryjnym zabezpieczeniem przed rozwierceniem i nawierceniem we wkładkach EPS są elementy ze stali hartowanej. Wkładki EPS dostępne są również z dodatkowym zabezpieczeniem przed rozwierceniem w formie elementów z utwardzanego metalu.

 

Opcjonalna ochrona przed wyrwaniem rdzenia.

 

Specjalne sztyfty węglikowe zapewniają zgodną z normami ochronę przed wyjęciem wkładki i rdzenia.

 

Sortuj wg: