Kontakt

Informacja handlowa:

telefon: 501731978
e-mail: biamar@biamar.pl

 

Dane do przelewów:

BIAMAR
ul. Majowa 1/3/28
03-395 Warszawa
NIP: 524-121-70-63
Konto: 03 1050 1025 1000 0092 0184 5865

WKŁADKI DO DRZWI DORMAKABA

WKŁADKI DO DRZWI DORMAKABA


Wkładka DORMAKABA EXPERT CROSS to produkty o najwyższej jakości. Produkowane przez szwajcarsko-niemiecką firmę Dormakaba (pierwotnie KABA). Gama wkładek cross podniosła bezpieczeństwo na jeszcze wyższy poziom. Zastosowany ruchomy element w kluczu, który zapewnia ochronę przed najnowocześniejszymi metodami nielegalnego kopiowania kluczy.

Już na pierwszy rzut oka klucz wygląda zupełnie inaczej, w przeciwieństwie do zwykłych kluczy. W porównaniu do standardowych kluczy nawiercanych, klucze Dormakaba posiadają frezowanie aż w czterech rzędach, aby zapewnić najwyższe bezpieczeństwo i ekstremalną dużą liczbę kombinacji - teoretycznie możliwe jest wyprodukowanie do ok. 100 miliardów unikalnych kodów kluczy (dla dla porównania standardzie jest ok. 50 000 kombinacji).

Dzięki 4-rzędowej technologii udało się stworzyć wkładkę posiadającą aż 20 elementów blokujących (w przeciwieństwie do standardowych wkładek posiadających od 5 do 7 elementów blokujących) + 2 elementy współpracujące z elementem ruchomym w kluczu. Oznacza to, że włożenie klucza do wkładki powoduje jednoczesne ustawienie do 22 elementów blokujących we właściwej pozycji.

Nietypowa konstrukcja elementów blokujących rozmieszczonych promieniowo dodatkowo zabezpiecza wkładkę przed rozwierceniem, gdyż występują aż 4 płaszczyzny podziału.

System LAM  Ochrona przed wyrwaniem wkładki
Stalowe płytki w obudowie wkładki uniemożliwiające jej złamanie lub wyrwanie.

Produkcja wkładek i kluczy na nasz rynek odbywa się w jednej z topowych, w pełni zrobotyzowanych produkcji (w Eggenburgu w Austrii).
Klucze  Dormakaba kopiowane są wyłącznie na podstawie kodu z karty bezpieczeństwa i tylko przez Dormakaba. Dopóki nie oddasz karty nikomu, masz pewność, że nikt nie zrobi kopii klucza. Dlatego zawsze trzymaj kartę w bezpiecznym przy sobie.

Klucze surowe wykonane są z novosilveru - stopu miedzi, cynku i niklu. Materiał charakteryzuje się łatwą obróbką (dzięki czemu frezy nie ulegają zniszczeniu podczas produkcji kluczy) i jednocześnie twardością.

Modułowa budowa - wkładki Dormakaba składają się z kilku elementów, co czyni je elastycznymi w przypadku konieczności zmiany na inny wymiar, co jest bardzo wygodne w przypadku przeprowadzki lub zmiany samych drzwi . W takim przypadku starą wkładkę z kluczami możemy przerobić na nowy rozmiar, co pozwoli zaoszczędzić około 50% w porównaniu do zakupu nowej wkładki. Szczególnie docenisz to, gdy masz dorobionych wiele kluczy - nie będziesz musiał ich dorabiać ponownie.

Sortuj wg: