Kontakt

Informacja handlowa:

telefon: 501731978
e-mail: biamar@biamar.pl

 

Dane do przelewów:

BIAMAR
ul. Majowa 1/3/28
03-395 Warszawa
NIP: 524-121-70-63
Konto: 03 1050 1025 1000 0092 0184 5865

WKŁADKI DO DRZWI EVVA

Wkładki EVVA - wymiana zamków w drzwiach Warszawa i okolice - Serwis, doradztwo, konserwacja - Systemy Master Key.

 

Wkładki EVVA EPS
W systemie EPS zostały skrzyżowane i nałożone na siebie dwa niezależne profile. Kontrola następuje wewnątrz wkładki za pomocą dopasowanego systemu bolców i listwy z dodatkowym profilem bocznym, która jest zamontowana w obudowie wkładki. Połączenie profilu podłużnego z profilem bocznym oraz z systemem nacięć dopasowanych do wewnętrznych bolców wkładki, zapewnia potrójne bezpieczeństwo. Klasa C.


Wkładki EVVA AKURA44
Akura 44 to elastyczny system kluczy symetrycznych, opracowany specjalnie dla budynków mieszkalnych. Szczególną uwagę zwrócono na to, aby różnorodne wymagania dotyczące bezpieczeństwa w projekcie mieszkaniowym można było elastycznie spełnić za pomocą jednego systemu zamknięć. Dzięki temu można na przykład zmieniać poziomy bezpieczeństwa w obrębie tej samej instalacji. Jest to możliwe dzięki opcjonalnej ochronie przed kopiowaniem.

Wkładki EVVA 4KS
W systemie 3KS / 4KS po wprowadzeniu klucza, 12 ruchomych elementów wewnątrz wkładki zostaje prowadzonych pod naporem sześciu falistych kanałów na kluczu do odpowiedniej pozycji, a klucz jest dodatkowo sprawdzany przez dwie zasuwy sterujące. Każdy klucz jest niepowtarzalny jak odcisk palca, klucz otwiera wkładkę niezależnie od tego, którą stroną zostanie włożony do zamka, zabezpieczenie przed rozwierceniem. 


Wkładki EVVA MCS

W systemie MCS, dzięki zastosowaniu trzech niezależnych mechanicznych i magnetycznych kodów, możliwości zastosowania systemu i liczba wariantów są nieograniczone. Możliwość 299 kwadrylionów wariantów (299.000.000.000.000.000.000.000.000.), każda kombinacja zamek - klucz jest unikatem, długotrwała stabilność magnesów, zabezpieczenie przed przewierceniem z twardego metalu, doskonałe i jedyne w swojej klasie zabezpieczenia przed otwieraniem innym narzędziem niż klucz, techniczna i organizacyjna ochrona klucza, komputerowe opracowanie i kontrola klucza.


Wkładki EVVA ICS

W systemie ICS: System kluczy symetrycznych ICS (system z kodowaniem wewnętrznym) zapewnia wysoki poziom ochrony dzięki wyjątkowemu połączeniu trzech różnych technologii blokowania:

  1. specjalnie zaprojektowanego, odpornego profilu wzdłużnego,
  2. sprawdzonego systemu krzywych, który kontroluje uprawienie klucza i 
  3. usprawnionego systemu kołków. Składa się on z ukrytych wewnętrznych rowków w korpusie klucza ICS – co jest jedynym takim rozwiązaniem na skalę światową! Dzięki temu nieupoważnione wykonanie kopii klucza jest praktycznie niemożliwe.
  • Wkładki EVVA gałki
    Wkładki EVVA gałki
  • Jak sprawdzić wymiar wkładki
    Jak sprawdzić wymiar wkładki
Sortuj wg: