Wkładki do drzwi EPS EVVA SYMO to sprężynowy system sztyftów blokujących z 5 lub 6 aktywnymi sprężynowymi elementami kontrolnymi oferujący dodatkowo nawet do 20 kodów bocznych. Zintegrowana kontrola antymanipulacyjna klucza we wkładce oraz sztyfty blokujące o podwójnym działaniu zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa.
Oferujemy wkładki EVVA EPS SYMO w wersji modułowej czyli na tzw. łączniku utrudniającym złamanie.
Klucze EPS to solidne klucze z nowego srebra o dużym przekroju poprzecznym. Dzięki temu są odporne na zużycie i wytrzymałe. Kodowanie boczne i powiązana z nim zintegrowana kontrola antymanipulacyjna zapewniaja jeszcze większe bezpieczeństwo. Solidny profil wzdłużny oraz zoptymalizowany typ nacięć na kluczu sprawia, że łatwo jest go wsunąć do wkładki.
Zalety
- Zabezpieczenie przed dorabianiem kluczy
- Do systemów zamknięć zorientowanych na rodzaj użytkownika
- Uprawnienia danego klucza sprawdza 5 aktywnych elementów oraz nawet 20 dodatkowych pozycji
- Działające podwójnie, masywne kołki zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa
- Opatentowany profil wzdłużny
- Zoptymalizowany kąt nacięcia klucza
- Zintegrowana kontrola przed manipulacją
- Wysoka odporność na ścieranie dzięki zastosowaniu specjalnego klucza z nowego srebra
- Techniczne, organizacyjne i prawne zabezpieczenie klucza (dzięki ochronie przed kopiowaniem, karcie bezpieczeństwa i patentom)
- Dostępność w wersji kompaktowej i modułowej
Opcje:
BSZ bezpieczne sprzęgło
ZR zębatka
BIF podwójny zabierak
Klucz dodatkowy przy zamówieniu z wkładką
Domówienie klucza w innym terminie
Zabezpieczenie przed użyciem wytrychu i odczytaniem pozycji otwierającej
Specjalne zabezpieczenia uniemożliwiają ustalenie pozycji elementów kontrolnych we wkładce. Uniemożliwia to otwarcie cylindra EPS za pomocą wytrychów. W wersji kompaktowej wkładka EPS chroniona jest przed otwarciem wytrychem oraz przed odczytaniem otwierającej pozycji wkładki za pomocą sztyftów o specjalnym kształcie. W wersji modułowej (SY-MO) zabezpieczenie przed skopiowaniem ma postać sztyftów blokujących, które posiadają pozycje pozorne.
Zabezpieczenie przed rozwierceniem
Seryjnym zabezpieczeniem przed rozwierceniem i nawierceniem we wkładkach EPS są elementy ze stali hartowanej. Wkładki EPS dostępne są również z dodatkowym zabezpieczeniem przed rozwierceniem w formie elementów z utwardzanego metalu.
Opcjonalna ochrona przed wyrwaniem rdzenia
Specjalne sztyfty węglikowe zapewniają zgodną z normami ochronę przed wyjęciem wkładki i rdzenia.
- W systemach 4KS, ICS oraz Akura nakładki wymagają wydłużonej szyjki klucza
- W systemach EPS i FPS nakładki pasują na standardowe klucze